تلگرام
کانال تلگرام
اینستاگرام
اینستاگرام
راهنماي خريد

 هنر دوست گرامی:

در صورتي که فروش اينترنتي براي يک کنسرت فعال باشد، لينک فروش اينترنتي به شکل سبد خريد براي آن کنسرت قابل مشاهده خواهد بود. دقت کنيد که ممکن است فروش اينترنتي براي بعضي از کنسرت ها فعال نباشد. در صورت فعال بودن فروش اينترنتي كنسرت موردنظر با گذشتن از اين مراحل خريد شما انجام ميشود  :

انتخاب كنسرت مورد نظر و كليك بر روي لينك خريد اينترنتي

مطالعه دقيق نكات مورد توجه و لازم براي خريد اينترنتي 1- داشتن كارت عابربانك عضو شبكه شتاب، 2- رمز اينترنتي (در صورت نداشتن، با مراجعه به دستگاههاي خوپرداز قادر به تهيه آن ميباشيد)3- CVV2 يا رمز دوم كه روي كارت عابربانك شما درج شده

انتخاب روز و سانس(ساعت) موردنظر

ابتدا انتخاب جايگاه براي همكف يا بالكن ، سپس انتخاب جايگاه موردنظر البته بنا به قيمت درج شده براي آن جايگاه با كليك بر روي آن 

انتخاب صندلي : براي اينكه بهتر و راحت تر بتوانيد انتخاب خود را انجام دهيد لطفا به راهنماي رنگ درج شده در بالاي صفحه توجه فرماييد.

{ سبز: صندلي قابل خريد ، قرمز: صندلي فروخته شده ، زرد: در حال پرداخت وجه بليت ، آبي: انتخاب صندلي توسط شما }

توجه:اگر قبل از پرداخت وجه از انتخاب تعدادي از صندلي ها منصرف شديد با موس بر روي صندلي هاي مورد نظركه به رنگ آبي هستند كليك كرده تا از سبد خريد شما حذف گردند

تكميل فرم (وارد كردن مشخصات فردي)

تاييد اطلاعات و ورود به سايت بانك براي پرداخت وجه بليت

توجه: اگر تمامي مراحل را انجام داده و نتوانسته ايد وارد سايت بانك شويد مشكل از شبكه شتاب ميباشد لذا صندلي هاي انتخاب شده از جانب شما براي شما تا 10 دقيقه به رنگ زرد در حالت رزرو باقي ميماند و شما ميتوانيد پس از گذشت اين زمان مجددا براي خريد اقدام نماييد .

توجه: اگر به هر دليلي موفق به پرداخت نشديد صندلي ها پس از 10 دقيقه از حالت رزرو خارج شده و مجددا قابل فروش خواهند بود در ضمن اولويت با كساني است كه زودتر وارد مرحله پرداخت شوند .

وارد كردن شماره كارت بانكي ( 16 رقم حك شده بر روي كارت بانكي شما ) و رمز دوم (" CVV2 " عددي است سه يا چهار رقمي كه در رو يا پشت كارت بانكي شما حك شده) در سايت بانك از طريق صفحه كليد ايمن (براي امنيت بيشتر)

برگشت به سايت بلیت كنسرت براي مشاهده ي فاكتور خريد و تهيه پرينت از فاكتور خريدتان

 

ساعاتی خوش را برای شما آرزومند است